ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ 19-12-2018

ΤΜΗΜΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΤΙΣ 14.15

  1. ΚΟΥΓΙΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΧΑΛΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
  3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  4. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  5. ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  7. ΤΣΙΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  8. ΘΩΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  10. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  11. ΡΕΤΣΙΝΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
  12. ΡΟΥΣΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  13. ΜΟΥΤΑ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ
  14. ΚΟΛΟΠΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  15. ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  16. ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  17. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  18. ΑΛΕΞΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  19. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  20. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΠΕΜΠΤΗ 11/10/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΠΙΒΛΕΠΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΕΛΗ ΜΕΛΗ ΩΡΑ ΧΩΡΟΣ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 10:45 Εργαστήριο Γεωργίας
2 ΡΕΣΙΝΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10:15 Εργαστήριο Γεωργίας
3 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9:30 Εργαστήριο Γεωργίας
4 ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9:15 Εργαστήριο Γεωργίας
5 ΚΟΛΟΠΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10:30 Εργαστήριο Γεωργίας
6 ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 11:00 Εργαστήριο Γεωργίας
7 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΚΑΡΑΜΑΝΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 11:15 Εργαστήριο Γεωργίας
9 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
10 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10:00 Εργαστήριο Γεωργίας
11 ΚΑΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΜΠΑΓΚΝΤΑΣΑΡΙΑΝ ΕΛΕΝΗ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9:45 Εργαστήριο Γεωργίας
13 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
14 ΜΟΣΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11:45 Εργαστήριο Γεωργίας
15 ΜΟΥΤΑ ΜΑΝΤΛΕΝΑ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:00 Εργαστήριο Γεωργίας
16 ΡΟΥΣΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:15 Εργαστήριο Γεωργίας
17 ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:30 Εργαστήριο Γεωργίας
18 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12:45 Εργαστήριο Γεωργίας
19 ΡΕΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:00 Εργαστήριο Γεωργίας
20 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:15 Εργαστήριο Γεωργίας
22 ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13:30 Εργαστήριο Γεωργίας
24 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:45 Εργαστήριο Γεωργίας
25 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14:00 Εργαστήριο Γεωργίας
26 ΜΠΡΕΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8:45 Εργαστήριο Δενδροκομίας
27 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8:00 Εργαστήριο Δενδροκομίας
28 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8:15 Εργαστήριο Δενδροκομίας
29 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8:30 Εργαστήριο Δενδροκομίας
30 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
31 ΛΙΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΑΣ ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11:00 Εργαστήριο Φ.Μ.Κ.
32 ΚΥΡΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΑΣ ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11:15 Εργαστήριο Φ.Μ.Κ.
33 ΠΕΡΜΑΘΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
34 ΤΣΙΑΝΑ ΜΥΡΤΩ ΔΗΜΑΣ ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11:30 Εργαστήριο Φ.Μ.Κ.
35 ΤΣΙΟΥΚΑΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
36 ΜΗΚΕ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11:45 Εργαστήριο Εδαφολογίας

ΔΙΟΡΘΩΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑΓΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ

ΟΙ ΔΙΟΡΘΩΤΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΠΟ 10/10/2018 ΕΩΣ 16/10/2018 ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ

ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ

Καλούνται οι φοιτητές που επιθυμούν να παρουσιάσουν την πτυχιακή τους εργασία στις 11/10/2018 να καταθέσουν στη Γραμματεία αίτηση παρουσίασης από 01 έως 05-10-2018 ώρες 10.00-13.00

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ 2018-19

Οι δηλώσεις μαθημάτων του ΧΕ 2018-2019 για τους παλαιούς φοιτητές Φυτικής Παραγωγής θα πραγματοποιηθούν από την Τρίτη 25-09-2018 έως και την Πέμπτη 27-09-2018 μόνο ηλεκτρονικά

Β΄ εξεταστική εργαστηρίων κ. Στεφάνου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ              ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΦΠ

Οι εξετάσεις εργαστηρίων των μαθημάτων:

Στοιχεία Χημείας – Χημεία

Βιοχημεία

Εδαφολογία

Γονιμότητα – Θρέψη – Λιπάσματα

Ρύπανση – Βελτίωση – Εκμετάλλευση Εδαφών

θα πραγματοποιηθούν την αντίστοιχη ημέρα και ώρα εξετάσεων της θεωρίας.

ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΙς ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-06-2018 ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΝ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΙΤΗΣΗ.ΕΠΙΣΗΜΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 15-06-2018.Η ΤΕΛΕΤΗ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 28-06-2018 ΣΕ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ 12.00-13.00ΝΚΑΙ 13.00-14.00.ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΝ ΑΙΤΗΣΗ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ.

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ

Οι εξετάσεις του εργαστηρίου Γενετικής θα γίνουν την Τετάρτη 30/5/2018 και ώρα 12.00-14.00 στην αίθουσα 212